Kontakt

Kontakt

Är du vårdnadshavare till ungdom som går hos oss? Eller är du kanske en extern aktör som behöver komma i kontakt med oss? Nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Snabblänkar

Stockholm

Tf Rektor

Petra Schotes
petra.schotes@hvilanutbildning.se

ADMINISTRATÖR

Elin Hörstedt
skoladmin.sthlm@hvilanutbildning.se

BITR. REKTOR

Marcus Yttergren
Programansvarig samhällsvetenskap

0738 – 66 64 05
marcus.yttergren@hvilanutbildning.se

BITR. REKTOR

Maria Eriksson
Programansvarig naturvetenskap och ekonomi

040-46 37 36
maria.eriksson@hvilanutbildning.se

Elevhälsa

Specialpedagog

Sanne Sundström
sanne.sundstrom@hvilanutbildning.se

kurator

Johanna Fjallid
johanna.fjallid@hvilanutbildning.se

ADRESS

Junohällsvägen 3, 112 64 Stockholm (karta)


Lund

tf. REKTOR

Mikael Wikman
040-46 37 04
mikael.wikman@hvilanutbildning.se

Elevhälsa

Skolsköterska

Ann Hultstrand
skolskoterska.lund@hvilanutbildning.se

SYV

Lena Sörensen
syv@hvilanutbildning.se

Tisdagar varje vecka samt torsdagar jämna veckor.

Specialpedagog

Gabriella Bäckstrand
gabriella.backstrand@hvilanutbildning.se

kurator

Mer information kommer

ADRESS

Karl XII gatan 5, 222 20 Lund (karta)


Administration

IT och fastighet

Tom Rosén
tom.rosen@eruditia.se

Marknad

Katarina Stridsberg
marknad@eruditia.se